Гімнастика

16-річна українка вийшла до фіналу Олімпіади

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виступила у кваліфікації індивідуального багатоборства Олімпіади-2024 у Парижі.

Українка набрала 135,750 балів. Цього виявилося достатньо для проходження у фінал.

У фінал багатоборства кваліфікувалися 10 спортсменок. Для 16-річної Таїсії це дебютна Олімпіада.

Онофрійчук є наймолодшою спортсменкою, яка коли-небудь представляла Україну в особистих змаганнях в цьому виді. Фінал багатоборства відбудеться 9 серпня.