Футбол

Український гравець побував у Білому домі: зустрівся з Байденом

Український захисник «Коламбус Крю» Євген Чеберко разом з командою побував у Білому домі та на зустрічі з президентом США Джо Байденом.

«Сюрреалізм. Неймовірний момент у моєму житті. Я ніколи не думав про це, але життя знову показує, наскільки воно непередбачуване та неймовірне.

Дуже вдячний цим людям і клубу за цей момент, який я ніколи не забуду», – написав Чеберко у своєму інстаграмі.

Минулого сезону Чеберко разом з «Коламбус Крю» виграв Кубок МЛС. Візит до Білого дому та зустріч з президентом — традиція для всіх чемпіонів професіональних ліг у США.