ФутболВиділені новини

Визначився переможець футбольного турніру Олімпіади: Франція програла у фіналі

Відбувся фінальний матч футбольного турніру Олімпійських ігор 2024 року між збірними Франції та Іспанії.

Французи завдяки голу Мійо повели у рахунку на 11-й хвилині матчу. Але іспанці досить швидко перевернули гру на свою користь забивши три голи до 28-ї хвилини.

У другому таймі зустрічі Акліуш, вийшовши на заміну, один гол відіграв. А наприкінці основного часу Матета реалізував пенальті. Та все ж Іспанія змогла вирвати перемогу в додатковий час – 5:3. Збірної Іспанії виграла золото Олімпіади. Срібним призером стала збірна Франції.

Нагадаємо, що бронзовим призером Олімпіади-2024 стала збірна Марокко, яка вчора розгромила Єгипет (6:0).

Олімпійські ігри 2024. Футбол. Чоловіки. Фінал
Франція – Іспанія 3:5 (1:3. 2:0, 0:1, 0:1) (Мійо, 11; Акліуш, 78; Матета, 90+3 (пен) – Лопес, 18, 25; Баена, 28; Камельйо, 100, 120+1)