ТенісВиділені новини

Сестри Кіченок програли Букші та Соррібес-Тормо у чвертьфіналі Олімпіади

Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок провели матч 1/4 фіналу на Олімпійських іграх у парному розряді.

Українки грали проти восьмої сіяної пари Крістіна Букша/ Сара Соррібес-Тормо з Іспанії. Для сестер Кіченок це другий поспіль чвертьфінал Олімпійських ігор.

Українки програли на тайбрейку, вівши у рахунку 7:3.

Олімпійські ігри-2024. Тенісний турнір. Парний розряд. Чвертьфінал
Людмила Кіченок/ Надія Кіченок (Україна) – Крістіна Букша/ Сара Соррібес-Тормо (Іспанія) – 3:6, 6:2, 10:12