Інші види спортуВиділені новини

Бугрова на характері переграла Швабікову в другому матчі Олімпіади

Українська бадмінтоністка Поліна Бугрова святкувала перемогу на Олімпійських іграх у Франції.

Українка у другому турі групи переграла чеську спортсменку Терезу Швабікову у трьох геймах.

Нагадаємо, що у першому турі групи українка поступилася Тунджунг з Індонезії у двох геймах. Матч третього туру між Швабіковою та Тунджунг (поєдинок відбудеться 31 липня) не впливає на долю виступу українки – вона вище другого місця у групі не підніметься та не кваліфікується до плейофу, куди виходять лише переможниці груп.

Бадмінтон, жінки, група G, тур 1
Поліна Бугрова – Тереза Швабікова (Чехія) 21:19, 19:21, 21:18