Легка атлетика

Магучіх завоювала золоту медаль на етапі Діамантової ліги

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла етап Діамантової ліги у китайському Шанхаї

Вона єдиною у секторі зі стрибків у висоту взяла 2 м з першої ж спроби і вдруге поспіль у сезоні стає чемпіонкою змагань. Австралійка Нікола Оліслагерс, яка залишалася на цій висоті, з українкою, її не підкорила.

Далі Магучіх замовила 2,03 – рекорд стадіону, проте планка не встояла.

Юлія Левченко знову оновила найкращий результат сезону – 1,92 м – та завершила змагання на 4 позиції.