Гімнастика

Ковтун: найважче, коли ти стаєш другим або четвертим

Український гімнаст Ілля Ковтун прокоментував виступ в особистому багатоборстві на Олімпіаді.

– Зараз ще будемо працювати на вільних вправах та на брусах. Будемо там боротися за медалі. Далі будемо готуватися до наступної Олімпіади та до наступних змагань.

– Як ви тренуєтеся зараз в Україні?

– Я, на жаль, не тренувався в Україні, там тренувалися хлопці. Я весь час був за кордоном. Там тренувався. Старалися добре підготуватися та показати добрий результат.

– Була маленька різниця між 3 та 4 місцем.

– Найважче, коли ти стаєш другим або четвертим. Зовсім трішки не вистачило до третього місця. Будемо працювати до наступних змагань. Надіюся, що зможу потрапити на наступну Олімпіаду й показати добрий результат, – сказав Ковтун.

Українець став у фіналі 4-м.

Eurosport