Інші види спорту

Харлан вперше коментувала здобуття медалі Олімпіади: що сказала українка

Українська шаблістка Ольга Харлан відреагувала на здобуття бронзи Олімпійських ігор у Парижі.

«Україно, ми тебе любимо, це для тебе, рідна, це для тебе», – сказала Харлан після перемоги.

Для Харлан це п’ята олімпійська нагорода у кар’єрі.

Нагадаємо, що у Парижі Ольга Харлан спочатку виграла у Сихомі Фукусіми з Японії (15:9), потім перемогла Анну Башту з Азербайджану (15:6), а у чвертьфіналі здобула перемогу над Анною Мартон з Угорщини (15:7). У матчі за бронзу здолала кореянку Чой Себін (15:14).