Водні види спорту

Середа: басейн дуже схожий на той, що був у Токіо

Український стрибун у воду Олексій Середа поділився враженнями від олімпійського басейну в Парижі.

«Усе подобається, до речі, басейн дуже схожий на той, що був у Токіо, майже ідентичний. Покриття вишок таке саме.

В принципі, басейн сподобався, зручно, комфортно, головне, щоб був гарний результат.

Зараз відпрацьовую програму, розминаюсь. Більше готуємо синхрон, тому що я починаю з синхронних стрибків 29 числа. Найчастіше стрибаю з Болюхом», – сказав Середа.

XSPORT