Інші види спорту

Збірна Україна з голболу вийшла до фіналу Паралімпіади-2024

У півфіналі наша збірна 6:4 перемогла чинних паралімпійських чемпіонів – збірну Бразилії.

У перші 15 секунд команди обмінялись забитими голами, а загалом тайм під номером один завершився перемогою збірної України – 3:2.

Рахунок другого тайму відкрила саме наша команда, однак бразильцям вдалось відіграти один м’яч, а згодом і зрівняти рахунок. Майже зразу після того, як на табло встановився паритет, збірна України після штрафного кидка вийшла вперед і за менш ніж хвилину збільшила свою перевагу до двох голів. Фінальна сирена зафіксувала перемогу збірної України – 6:4.

П’ятьма забитими голами у матчі відзначився Василь Олійник!

Фінальний поєдинок відбудеться завтра, 5-го вересня, о 20:30. Суперник збірної України визначиться за підсумками поєдинку між збірними Китаю та Японії, який відбудеться сьогодні ввечері (19:00).