Новини ОлімпіадиГоловні новини

Підсумки третього дня Паралімпіади: 11 медалей українців, але без золота

Українські спортсмени здобули одинадцять медалей у третій день змагань Паралімпійських іграх 2024 року.

Знову найбільше медалей принесли пара плавці. І було два подвійні подіуми в легкій атлетиці та плаванні.

На дистанції 200 метрів комплексним плаванням плавці Андрій Трусов та Євгеній Богодайко відповідно здобули срібну та бронзову медаль. Дуже прикро, але Трусов втратив можливість завоювати золоту медаль.

У штовханні ядра серед чоловіків в класі F12 Володимир Пономаренко та Роман Данилюк здобули срібну та бронзову медалі. Плавчиня Анна Стеценко завоювала дві медалі за один день – срібну та бронзову.

Єгор Дементьєв у велотреку став срібним призером. Здобуто бронзову медаль в міксті в тенісі настільному.

Плавці Марина Піддубна, Ярослав Денисенко та Антон Коль завоювали бронзові медалі.

Загалом українці здобули 11 медалей, але без золота. І збірна України має 19 медалей, серед яких лише одна золота. У підсумку Україна опустилася на 20-е місце у загальному заліку.