ФутболГоловні новини

Команда Ротаня втратила перемогу, воротар відбив два пенальті

Збірна України U-23 у рамках підготовки до Олімпійських Ігор провела контрольний матч з Парагваєм U-23. Зустріч завершилась з рахунком 2:2. При цьому наприкінці зустрічі команда Руслана Ротаня вела 2:0, але втратила перемогу.

Голи забили хавбеки Максим Хлань та Олег Федор. Добре себе показав новий воротар «Шахтаря» Кіріл Фесюн, який відбив по пенальті у першому та другому таймах.

Далі Україна U-23 готуватиметься до старту групового етапу Олімпіади, де зіграє проти Іраку (24 липня), Марокко (27) та Аргентини (30).

Контрольний матч

Україна U-23 – Парагвай U-23 2:2
Голи: Хлань (31), Федор (83) — Парзаюк (86), Марсело Фернандес (89).
На 40-й хвилині Марсело Перес та 51-й хвилині Марсело Фернандес не реалізували пенальті.
Україна (U-23): Фесюн, Мартинюк, Таловєров (Павлюк, 67), Салюк, Крупський (Сич, 76), Рубчинський (Сігеєв, 76), Михайленко, Криськів (Федор, 63), Хлань (Велетень, 76), Брагару (Очеретько, 63), Сікан (Краснопір, 63).
Попередження: Криськів (58), Павлюк (90+2).